Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: 405,00%

Re: Ale spekulacja na Tamexie, nie dajcie się nabrać !

Zgłoś do moderatora
Tak, wpisy o 2zł są co najmniej śmieszne. Już nie raz było tu info o dobrych kontraktach, parę jest w trakcie realizacji więc w niedługim czasie będą infa o ich zakończeniu, po poprzednich wykonanych zadaniach można liczyć na to, że kontrakty zostaną wykonane na czas, ale 2zł jak nie było tak nie ma i wątpię, że będzie. Sam nie wiem dlaczego tak nisko stoi ta spółka, dlaczego po ukazaniu się może nie za dobrego ale i nie tragicznego raportu za Q3 2015, kurs tak poleciał w dół (przed tym raportem chociaż co jakiś czas dobijał do 65gr). Dziwne trochę bo niejeden bankrut na giełdzie ma dużo lepsze obroty i wyższy kurs.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAMEX 0,00% 2,02 2025-10-24 12:41:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.