Fajnie to zaczyna wyglądać, mam nadzieje ze po środzie będą jakieś konkrety. Po komunikacie prezes powinien powiedzieć na co pójdą pieniądze z obligacji (ja stawiam na obszar OZE - farmy?). Cierpliwość w perspektywie roku powinna się opłacić (przewiduje poziomy 60-80zl)