Bo ja wiem czy takie nudy? Jednak obserwowanie na jakim poziomie jest konsolidacja i zbieranie jest ciekawe, bo można mniej więcej określić poziom odbicia. Od kilku dni trzyma się w okolicach 15 zł-16 zł, więc nie jest najgorzej. Osobiście czekam aż ktoś walnie większym pakietem w próbie przełamania popytu w okolicach 15 zł.