Dnia 2016-05-11 o godz. 09:10 ~komar71 napisał(a):
> i co nikt nie chce oddać po 0,15
Znalazł się desperat chętny więc zamiast żartować korzystać z okazji i wychodzić po 0,15, to zawsze lepiej niż po 0,14, jest okazja to jej nie zmarnować.
Jeden juz jest