Dnia 2016-05-10 o godz. 18:50 ~Darek napisał(a):
> Dawaj z rana bo czekamy czekamy a nikt nam nie sypie.Czy Wy już wszyscy goli czy juz trudno o towar się robi
Nikt nie che brac po 15 to sypać zaczną w końcu, jak będzie 14 z prawej to zacznei się to samo biadolenie, czemu nikt nie sypie. Leci w dół powoli i tyle.