bardzo prosto. W zeszłym roku mialem inna firmę: kupilem za 4:50 spadla do 2:10 myślałem, ze to koniec- a potem sprzedałem za 17.. wiec różnie to bywa.. Jak znasz choć troche giełdę .. to chyba to wiesz. Pooglądaj historyczne wykresy roznych firm o zobacz