No tak, Ci co zostali oglupieni przez Halickiego kupowali bardzo wysoko... To był niezły prezes, gdzie on nie był, pół świata zwiedził, umowy jakieś dziwne, biuro na narodowym, piękne to wszystko wyglądało... Teraz będzie leczył psy, koty :))))) Niestety Karolak wyleczyl tylko stronę kosztową firmy, strona przychodowa to dla mnie porażka. Miłego!