Prezes by musiał jakiś komunikat dać . Co się dzieje w spółce , jakie perspektywy na ten rok . Co z grami . A tak to tylko dla cierpliwych jeśli wytrzymają spadki bo nie wiadomo do ilu poleci . Pani giełda ma depresję i sprzedaje po każdej cenie ...(