Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,30 zł , zmiana od tamtej pory: -20,93%

Re: ale dno

Zgłoś do moderatora
Ja śmieci takich nie kupuję jestem na TXB i ci radzę z tego śmiecia wiać ba kasy w to włożonej i tak nie odzyskasz choć takich cwaniaczków jak ty to mi nie szkoda niech cię oskubią do cna.
  • ale dno Autor: ~Mirek
  • Re: ale dno Autor: safen
  • Re: ale dno Autor: ~Mirek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -2,86% 3,40 2022-06-24 16:40:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.