Masz grubo zryte pod deklem. Taki atak personalny wynika z frustracji bycia posiadaczem t2p?
Spółka zawodzi na całej linii, kurs na dnie a Ty śmiesz mnie krytykować za posiadanie plg i sbe? W piątek obie spółki rosły w dwucyfrowym tempie na super obrotach jak na te spółki. Na obu jestem mocno do przodu.
Tak. Uważam że na jednym i drugim papierku 1 zł to nie jest poziom nie do osiągnięcia. 20-30 mln kapitalizacji dla sbe gdzie w samej gotówce jest 7 mln a ostatnie informacje (chińczyk akurat najmniej konkretne info) pokazują że spółka mocno działa i się rozwija. I PLG i SBE mają coś czego nie ma T2P. Przychody, zatrudnienie, rozwój i wzrosty kursu. Włącz sobie roczny na t2p i sbe. Stawiam że za pół roku t2p będzie się ciągle kisic a na moich dwóch spółkach będzie sporo wyżej.