Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,26 zł , zmiana od tamtej pory: -4,42%

Re: Ale akcja

Zgłoś do moderatora
Polecam spojrzeć na historyczne wykresy giełdowe s&m500, akcje w takich wypadkach spadają a potem wracają. Historycznie inwestując w dobre firmy zawsze zarabiamy tutaj jesteśmy w innym celu interesuje nas duży wzrost. Ponadto jako Polska jesteśmy najmniej podatni na sytuację amerykańska i chińska. Co oznacza zerowe przełożenie na wyniki bądź lekki strach inwestorów a potem powrót. Dobrych inwestorów interesuje polityka tylko po to żeby wiedzieć kiedy dokupywać a nie kiedy sprzedawać. Jak spadnie o 200% to wystarczy poczekać. :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYGNIS -1,82% 2,16 2025-12-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.