Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,60 zł , zmiana od tamtej pory: -42,24%

Re: ALDA S.A.!! Czy tutaj wejdzie COLUMBUS ELITE???!!!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-25 o godz. 15:32 ~Mati napisał(a):
> Łukasz Górski prezesem!

Czyli tak jak cały czas pisałem... pierwotnie miał tutaj być Saule....z uwagi na czas czyli mieli znaleźć spółkę do końca czerwca.....postanowili zrezygnować z połączenia Blumeranga z Columbus Elite.......i w zamian niego wprowadzić Saule...
Także dla mnie naturalnym jest, że w Aldzie wyląduje COLUMBUS ELITE!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALDA -8,22% 6,70 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.