Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,00 zł , zmiana od tamtej pory: 17,86%

Re: ALDA S.A.!! Czy tutaj wejdzie COLUMBUS ELITE???!!!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-24 o godz. 12:46 ~aldzik napisał(a):
> Tak, niewykluczone :)

Za długo tu wszystko się działo....i Blumerang wyprzedził ALDA S.A.... dlatego wycofano się z połączenia Blumeranga z Columbus Elite....I teraz tylko czekać na INFO o połączeniu ALDA S.A z Columbus Elite.....będzie się działo....kto nie wytrzymał ten sprzedał...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALDA -6,78% 8,25 2021-09-16 11:46:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.