Tu została garść osob, kto mógł to już wywalił. Choć przyznam szczerze ta ostatnia dystrybucja z wynikami na 11zl warta była milion akcji. Kurs wrócił na 8,80 ale po drodze zrzucono nawet nie 500k akcji. Tutaj cos solidnie nie pasuje. To chyba jednak cyganiona dystrybucja była. Już nikt nie boi sie kupować za 8,80-9,10 zł. Próba dna zakończona