Strata może być dlatego, że cała kasa idzie na otwieranie nowych sklepów, a nie dlatego, że zarząd wszystko bierze dla siebie. Nie naganiaj już tak perfidnie. To, że otwierają nowe sklepy a rynek rośnie to są pozytywne informacje. Kiedy rynek się już nasyci to będzie tylko odcinanie kuponów.