Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: akcje prawie darmo !

Zgłoś do moderatora
Kurs coś nie chce spadać, mimo że jest po silnych wzrostach. Cześć osób, jak to zwykle czeka na pozytywne espi, liczy że kupi taniej. Do miesiąca będzie to espi o Umowie z doradcą transakcyjnym i wtedy wyrwie kurs, bo faktycznie chętnych do oddawania nie będzie. No i tak ucieknie kilkadziesiąt procent zysku.. Spółka ma zabezpieczone prawie 150 mln zł ( gotówka + ABM dofinansowanie), kapitalizacja jedyne 250 mln zł. O balonie moglibyśmy mówić dzis, przy kursie 200-300 zł. Natomiast do końca tego roku ten kursu jest realny i będzie odzwierciedlał wartość godziwą jeśli dojdzie do podpisania umowy partneringu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLTREG 1,89% 53,80 2023-06-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.