Nie umiesz czytać że zrozumieniem. Rozumiem zasadę 10 po 10 to 100 i 100szt po1zl to też 100, tylko że właśnie to sto zmniejszyło się powiedzmy do 30zl, przy sprzedaży po zysku według konta byłbym w plecy, musiałem sam sobie założyć po ile mam wyjść żeby było z prawdziwym zyskiem. Dziwne zjawisko A zauważyłem je dlatego że przed resplitem pamiętałem całkowity koszt zakupu