dzieciaku a nie dzilwi cie ilosc akcji na twoim koncie...miales ,mniej po wiekszej cenie...a teraz masz wiecej(spilt) ale po mniejszej cenie; sumarycznie na dziś na godz.8:59 miales ta sama kwote( w pln) tylko zmnienia sie ilosc a co za tym idzie wartosc zakupu...