Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Akcje Kerdos

Zgłoś do moderatora
Oto odpowiedź z DM na pytanie co się stało z akcjami i co dalej robić

"

 Szanowny Panie,

dziękujemy za wiadomość. Akcje zostały wyksięgowane z Pana rachunku w następstwie zniesienia dematerializcji akcji z dniem 17 maja 2019. Od tego dnia akcje mają formę papierową.

W zaistaniełej sytuacji proszę kontaktować się z osobą przeprowadzającą proces upadłości spółki. Odpowiednie informacje powinien Pan odnaleźć w sieci Internet.

Jednocześnie informujemy, że Pani wiadomość nie została zarejestrowana przez DM jako reklamacja i nie jest rozpatrywana zgodnie z określonym w regulaminie DM trybem rozpatrywania skarg.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt."

Wniosek z tego , że należy do DM składać reklamacje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KERDOS 0,00% 0,01 2018-03-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.