Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Ajj... Inwestorzy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2014-02-13 o godz. 11:19 ~Zenek napisał(a):
> To co się działo na Mewie to klasyczne ubieranie leszcza.
> Zapomnijcie o jakichkolwiek fundamentach i prognozach.
> Takie akcje działy się dziesiątki razy na takich społkach
> jak chodźby petrol. 100% w 3dni i leszcz ubrany w
> przedziale 13 -16 groszy w kilka milionów akcji. klasyka
> gatunku....
Oj zenuś gdzie ty tu widzisz ubranych.Kilka osób kupiło na dołku a ci co wskoczyli jak rosło to już dawno dali noge."ubrani w kilka milionów akcji" buhaha dobre.Zeby upchac kilka milionów to by trzeba było podac jakies info i zrobic jazde na 50 groni chociaż a wtedy może by cos z tego wyszło ale tutaj nikt nie wywala bo tu gra idzie o cos innego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.