Styczeń i Zientara to tzw. bogaci ludzie, zrobią z tą spółką to co chcą.
Zientara w wywiadach jutubowych sprawia wrażenie solidnego i trzeźwo myślącego.
Hegen też zasobny w hajs.
Spółka niby jest bez kasy, a będzie spłacać 3,6kk zł długów układowych PBGames.
I zobaczcie jaki tutaj jest friflołt.