> Oba rozwiązania mają plusy i minusy. technologiczne, organizacyjne i czysto ludzkie.
>
Bzdura DW po prostu nie potrafi sprzedać własnego produktu za odpowiednia cene, ma pracowników z I2 płaci im gruba kasę od 2 lat i co i nic.... wygląda na to ze dopłacą starym dziadom jedynie do emerytury, a nie rozwoju sprzedaży ;/