Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,49 zł , zmiana od tamtej pory: -99,50%
Tak patrzę, że kurs wystrzelił w górę a raportów bieżących z handlu hurtowego jak nie było tak nie ma, a przecież wcześniej było wspominane że handel detaliczny stanowi ok 5% przychodów, w sumie pojawiły się nowe sklepy ale wcześniej raporty o współpracy były podawane regularnie a kurs akcji skakał w okolicach 16-19. Już nic nie rozumiem z tego od jakiegoś czasu i przeskoczyłem na RAFAKO i REMAK. Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ITMTRADE 0,00% 0,15 2022-10-03 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.