hahaha ale głupoty piszesz, wiem coś na temat jak firma wewnątrz działa, i powiem Ci że ludzie są zadowoleni i super się kręci. Od handlowców po PM-ów ludzie latają na wycieczki po świecie i mają bardzo przyzwoite zarobki oraz wynagrodzenie uzależnione od osiągnięć. Chyba byłeś pracownikiem magazynu i za pijaństwo zostałeś zwolniony.