takiego cwoka to ludzie powinni omijac i niech sobie sam od siebie te akcje kupuje
ale niestety troche podpompuje i ludziska beda brac jeden przez drugiego
wiec on sobie moze robic bezkarnie wszystko i tak mu to ujdzie na sucho
to i sobie robi
mając w dupie całą reszte