Dnia 2009-12-02 o godz. 16:36 ~Eliasz Goldstein napisał(a):
> pytanie tylko dlaczego teraz wyrzucają ? a nie zrobili tego
> jak był po 3 zł
sprawa jest prosta i wygląda to tak, że Boryszew sprzedał 16 mln akcji po to żeby dostać kase od tego co kupił, a ten co kupił napewno zechce zarobić na tych akcjach i nie sądzę żeby sprzedawał natychmiast taniej niż kupił. Boryszew nie wiadomo czy stracił czy zarobił, ale ten co kupił nie sprzeda taniej niż 2,50. No chyba że idiota.
Spokojnie będzie rosło, cierpliwi będą nagrodzeni.