Dnia 2014-09-16 o godz. 09:45 ~feniks napisał(a):
> Spółka skupując akcje czeka na niecierpliwych którzy podrzucą jej
> taniutko akcyjki,
> faktycznie cierpliwość przy takiej upierdliwości można stracić, kto
> może niech się nie nabierze, również celowo nie podawane są dobre
> informacje dot spółki.
Chyba nie przeczytałeś zasad, wg których prowadzony jest obecny skup.
Tu wciąż jest rozpaczliwe podtrzymywanie kursu i na open, i na close, i po kazdym obnizeniu kursu - w czym skup tez ma swój udział przy tak małym wolumenie.
No i wyjaśnij to swoje stwierdzenie, że "celowo nie podawane są dobre
informacje dot spółki."
Twierdzisz, że spółka celowo manipuluje rynkiem poprzez niepodawanie dobrych info, by tanio skupić?