Dnia 2016-12-12 o godz. 18:46 ~dd napisał(a):
> nikt nie akumuluje co za bzdura...nie ma zainteresowania nawet dobre wyniki niczego nie zmienią, ogólnie chodzi o to ze rynek na którym działa data jest po pierwsze mega konkurencyjny to wpływa na marże, po drugie nasycony juz do oporu, po trzecie tu siedzi ofe wielkim tłustym zadkiem...więc co za szaleniec będzie tu inwestował, chyba tylko taki co chce stracić. Lepiej zwinąć foremki i przenieśc sie do bardziej interesującej piaskownicy, no chyab że chcecie nadal liczyc strary.
dokładnie - niekt tu nie akumuluje, tylko ktoś mieli i kombinuje, jak wyjść z waloru.
Dzisiejsza sesja jest kolejną, która dobitnie to udowodniła...
Close REKORDOWO najniższe od maja 2013!
http://at.biznesradar.pl/4339751daf75cd8516b5a61f3927f424.png