Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,62 zł , zmiana od tamtej pory: 6,45%

Re: A tymczasem Everdream Valley na TokyoGameShow2022

Zgłoś do moderatora
”Gdy przekornie pytam Łukasza Rosińskiego (prezesa Varsav Game Studios), czy ganiający po ekranie chłopiec z siekierką to jego głos ws. pracy dzieci, ów nie daje się zbić z pantałyku. – Ten chłopiec to ja, a Everdream Valley to historia mojego dzieciństwa. Gdy spędzałem wakacje na wsi, dziadek mnie nie oszczędzał i gonił do rąbania drewna albo dojenia krów."

Symulator dziecinstwa prezesa, gdzie można złożyć preorder?

Na pewno będzie hicior, tak jak Giants o których prezes mówił:"Tak, to również bardzo ciekawa gra, o powstaniu gigantów. Odzew po pokazaniu szczegółów tej gry był niesamowity."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV 7,14% 0,66 2023-12-05 16:07:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.