Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,45 zł , zmiana od tamtej pory: -78,41%

Re: a prosze zerknac na FINVENTUR

Zgłoś do moderatora
Info z dnia dzisiejszego.Na podstawie powyższego aneksu zwiększono cenę sprzedaży akcji z 30.000.000 zł do 31.500.000 zł. Cena sprzedaży zostanie zapłacona do dnia 12 grudnia 2022 r. Ponadto cena za akcje zgodnie z aneksem może zostać zapłacona pieniężnie, bądź w akcjach PU Group Ltd. z siedzibą w Londynie (Anglia), właściciela marki SPOKO.APP (dalej: PUG) po wprowadzeniu PUG do wehikułu typu SPAC (ang. Special Purpose Aquisition Company) wprowadzonego do obrotu na rynku giełdowym w Londynie, Wielka Brytania.

Emitent wskazuję również, że pomimo sprzedaży udziałów PUG, Spółka pozostaje strategicznym inwestorem PUG a wyniki finansowe PUG będą prezentowane kwartalnie na stronach internetowych PUG.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILISYS 9,97% 2,04 2023-12-07 14:39:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.