Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,27 zł , zmiana od tamtej pory: -67,21%

Re: a podobno to FRANKOWICZE mają źle

Zgłoś do moderatora
przykładowo 10 tysiecy, ja nigdy nie kupuje dużo,bo wiem kursy szaleją,pierwsze zakupy robiłem za czasów setanty po 18-19 pln,potem gdzieś po 21-22, a ostatnio po 4,70 dobrałem i czekam na 2 zeta z grubym uśrednianiem ,to wtedy może kiedyś wyjde tu na zero.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIGAMES -2,78% 1,40 2022-07-06 16:33:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.