Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,27 zł , zmiana od tamtej pory: -69,09%

a podobno to FRANKOWICZE mają źle

Zgłoś do moderatora
a co ma powiedzieć ktoś kto kupił po 38PLN 10 000 akcji tego badziewia,teraz ma akcje warte 40 koła a frankowicz kupił mieszkanie na raty przez bank ,raty może i urosły ale wartość mieszkania także i w sumie jest na ZERO ale płacze że skrzywdzony,a my akcjonariusze to zarobieni co :) ,moja strata na dziś 65% a końca spadków nie widać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AIGAMES -5,04% 1,32 2022-07-01 17:00:00