Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,03 zł , zmiana od tamtej pory: -51,49%

Re: a pisałem ...

Zgłoś do moderatora
To po co skup zarządu też są w kontrze do głównych właścicieli i może rafy jeszcze, he he he, bujdy na resorach niby to kto komu zrobi jak będzie miał nawet 30 proc, swiekszyl zaledwie 0,5 procent 800k do 1,5 mln i kurs poszedł 10%, te dołowanie to było podbieranie akcji
  • a pisałem ... Autor: ~zorro
  • Re: a pisałem ... Autor: ~Teresa_wax_noga

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLWAX -0,68% 1,47 2025-09-12 16:22:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.