Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,17 zł , zmiana od tamtej pory: -70,59%

Re: A ostrzegaliśmy

Zgłoś do moderatora
ona dobrze wie ze w raporcie fajerwerkow nie bedzie:) w locie mielismy 40groszy pamietacie to bo ja chyba przegapilem, a te infa to byly bo ja chyba slepy jestem:)
w raporcie dramat, kasa wydana na reklame, na smieciowych przedstawicieli gdzie rotacja siega zenitu i co sie z tym laczy dodatkowe koszta, produktow brak w duzych aptekach,a wizja drugiej lini od kilku lat sie nie spelnia, export istnieje ale w marzeniach albo do grecji:)
zaklinacze trole takie jak ty lilus zawsze beda mieszkac u rodzicow, masz 28 lat i czego sie dorobilas??? obrazasz mnie, a ja mam swoj dom, samochod rodzine i biznes i smiac mi sie chce z ciebie na maxa, malo tego opowiadam o tobie rodzinie i kazdy sie zastanawia skad tacy ludzie sie biora??? patrz realni na rzeczywistosc a nie ciagle snisz!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAX 0,00% 0,05 2016-07-01 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.