To,Ze calyświat się przestraszyL (oprócz Warrena Buffeta ,który powiedział,że chrzani S&P. bo dla niego obligacje amerykańskie i tak mają wiarygodność AAA ) to nie znaczy, że jutro wszyscy też się będą bać(zakładam ,.że jutro wszyscy ochłoną nieco i trochę odreagują.) Co zaś do Mirki to piątkowa sesja utworzyła przepiękny młot potwierdzony dużym obrotem.
Jeżeli zatem zamkniemy się na poziomie 67-69 groszy to jest szansa na dalsze wzrosty.
Jezeli ktoś kocha własny portfel to powinien dobierać -byle nie od dołu a z podaży. Pozdrawiamwszystkich co się nie dali wystraszyć.