Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  140,00 zł , zmiana od tamtej pory: -77,57%

Re: A moze wejda w domy do 70 m2 ? Po cos buduja druga fabryke domow.

Zgłoś do moderatora
Tylko cieszy ze jest tu wiecej inwestorow niz spekulantow. Myślę ze FF jest tu mniejszy niz XX tys.
Co zrobic z zyskiem? To juz sprawa kazdego inwestora.

Zysk tu może być w postaci dywidendy a przy tej liczbie akcji to może być znaczny. Prezes może w ten sposób wypłacać sobie zarobki. Dywidende można wypłacać w ratach. W USA niektóre firmy robią to co miesiąc:-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PREFAGRP 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.