Mamy swoje zasady. Niech Oldgey wam ciągnie kurs
O balonie mówisz? A może zobaczmy na fundamenty?
Tesgas marża 3%
Novavis marża 30%
Tesgas - jakiekolwiek zawirowania na rynku = bankrut
Novavis ma możliwość redukcji marży
O wielu innych wskaźnikach pisać nie będę. Dodatkowo zaznaczę ,że piszesz na naszym forum aby wejść w TESGAS ,a nie my na twoim hehe.