Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,22 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: A moze teraz PZU?

Zgłoś do moderatora
Zgadza sie, pzu mialem sporo lat temu, w okolicach 17zl o ile dobrze pamietam kiedy bylo zamieszanie z przejeciem czegos od unicredit, juz nawet nie wiem czy dobrze to zapamietalem. Od tego czasu jakos nie bylo mi po drodze z ta spolka, byly po prostu latami inne. A pytam grzecznie o odczucia poniewaz: 1. Jest aktualnie relatywnie wysoko biorac pod uwage historie spolki, 2. Jest w perspektywie bliskiej info o duzej dywidendzie, 3. Nie wiemy za ile kupuje Metlifa i jak to nadszarpnie zysk z 2026 roku (ile zostanie na nastepna dywidende w 2027), 4. Ktos dystrybuuje. 5. Nie mozna wykluczyc spadku do 47zl (tylko laik to naneguje). Dlatego jestem ciekawy jak Wy to widzicie. Marku nie masz pojecia ilu tu co niektorzy maja gotowki na zakup akcji.. nawet w tym watku..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU -2,05% 63,22 2026-05-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.