Dnia 2019-07-29 o godz. 12:00 ~Feniz_pl napisał(a):
> jak myślicie może jakiś pozew zbiorowy jeśli nie wrócą do notowań
Dnia 2019-08-06 o godz. 07:51 ~kokon napisał(a):
> Dnia 2019-08-05 o godz. 20:06 ~Jak napisał(a):
> pyt : a wiecie po ile poprzednio brali prywatne emisję aby nie stracić kontroli w firmie !!!!!!
>
> odp : a ,dlaczego nie bierze z rynku ????? tego szajsu jest w choook i ciut ,ciut ! przy ff 67 % co ??
> ...a i na pewno taniej niż podana cena np . 20 eurocentów ! -jaka zostanie podana !!!
> a , fotto pisał ,że knur nie produkuje akcji ! , że , nie oszukuje ludzi - na pewno się zasmuci ! ! !
> ...a i sprzedał pakiet kontrolny , to jakie ma prawo do firmy ?? CO ?????
>
> 7 razy się zastanów zanim w '' to to'' wejdziesz !
... no ,dlaczego ????
jak chcecie stracić trochę kasy - na 100 % - chodźcie do nas ! ! ! :-)))