Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,35 zł , zmiana od tamtej pory: -4,19%

Re: a miało być tak pięknie :)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-11-06 o godz. 09:16 ~Milano napisał(a):
> Odpowiedz sobie sam czy 8,40zł za akcje to wartość godziwa ?!
> Pisałem od tym od samego początku, że nikt o zdrowych zmysłach nie sprzeda akcji za tą cenę a tym bardziej Fundusze które brały akcje z pierwotnego po 31zł
> Jak prezesik chce wycofać akcje z GPW to niech da przynajmniej 20-25 zeta ;-)))

ON CHYBA SZYBCIEJ OGŁOSI BANKRUCTWO niż da więcej niż 8,40 :)))))))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STELMET -1,23% 8,00 2020-01-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.