Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,60 zł , zmiana od tamtej pory: -15,11%

Re: A czemu to tak spadło?

Zgłoś do moderatora
nie ma kupna to leci.. Cała branża dystrybutorów i sklepów leci. AB spokojnie zobaczy 4 z przodu w tym roku. Lepiej nie dotykać teraz i dać się fundom skrócić. Widać parcie na S od 3 dużych bo automaty działają. Nie ma się co wychylać.

Zerknąć na inne, tam to samo, podaż i podaż.
  • A czemu to tak spadło? Autor: ~smerfetka
  • Re: A czemu to tak spadło? Autor: ~jack

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -0,74% 47,20 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.