Zbyt wysublimowanych wpływów na kurs poszukujesz i zbyt dużej logiki w mechanizmach innych. Giełda szczególnie ta u nas zachowuje się jakby tępe orangutany grały w zbyt dużych rękawicach w tenisa krzywym wiadrem zamiast lotki. Stąd przesada w jedną i drugą stronę w reakcjach. Przestałem tracić gdy dopiero sobie uzmysłowiłem z kim ja w niej siedzę. :P