Oczywiście ,że ma na to wpływ raport miesięczny w czwartek i raport za 1 kwartał za 9 dni
Ale też wcześniejsze wyniki ,niedowartościowanie spółki (w styczniu nawet po 14,9 zł) ,wsparcie branży z UE i Państwa ,gwarancje odkupu energii z dotychczasowych aukcji OZE ,susza która wpłynie na zaniki mocy w konwencjonalnej energetyce ,chęć samowystarczalności polaków ,podnoszenie cen prądu itp itd