nie ma co wieszczyc....widac jak na dloni ze ktos ma bardzo duzo papiera i robi co chce i kurs bedzie taki jaki on chce......ale tez nie robi nic na sile.....po prostu chce zarobic a zeby zarobic musi zaciagnac duzo graczy do gry zatem ruchy w kazda strone beda ale kiedy co i jak to juz inna kwestia.