Dnia 2015-01-09 o godz. 12:10 ~Mike napisał(a):
> i zaczynają ładne pakiety kupować... pięknie rozgrywane, przestój od
> rana, wystraszona ulica sie ustawia na sprzedaz a potem ktoś zbiera
> dziesiątki tysiecy akcji nawet nie windując kursu.. a w poniedzialek
> winda na 4 zl i ktos bedzie zarobiony
Troche za szybko ten poniedzialek, chyba ze nastepny po najblizszym