Ale ja nie skamle tylko napisałem bardzo realną rzecz. Nie moja wina że razi to w oczy czarodziejów od wzrostów, rakiet, kosmosu.
Jak nie dziś to wciagy najbliższych dni znowu zobaczymy poziom 28-29 złotych i to jest nawet nie realne a pewne.
I możecie o mnie pisać co chcecie a im więcej na mnie najeżdżacie tym lepiej widać i czuć strach o to że kurs spadnie.