Drąże wszystkie informacje odnośnie Visiona i staram się tu nie ściemniać :
Spółki nie będzie w Poznaniu , mają w chwili obecnej dużo pracy nad dopięciem kontraktu z Magmą
https://www.bankier.pl/wiadomosc/VISION-Zawarcie-istotnej-umowy-1967430.html
Po weryfikacji dotychczasowej działalności firmy , zostaje wprowadzony do zarządu przedstawiciel inwestora - który obejmie nową emisje.
Nikt rozsądny nie sprzedaje już dzisiaj Visiona , gdyż środki z nowej emisji są niezbędne do zakończenia kluczowego projektu - na jakim jest on etapie , może świadczyć objęcie 10% pakietu przez Magma Film .
Dla nas drobnych , tego typu emisja z pp 4:1 to nic innego jak 25% promocja na dzień dobry i szansa na bardzo duże zyski po zakończeniu prac na samych prawach poboru .
Dlatego przestańcie tutaj pisać głupoty , nie podoba Wam się spółka to zawsze możecie kupić inną i przestańcie w końcu naganiać !
Odpowiedzią na Wasze wątpliwości powinna być lustracja przez Magme , która ocenia wyniki prac w studiu Visiona a nie forumowe wypociny z bankiera !