mam pytanie. Dlaczego przy prawie każdym rozwiniętym wątku pojawiają się "BOB" i Jego przeciwnicy i oczywiście pier..... głupoty zamiast wypowiedzieć się stosownie do tematu? Chyba każdy kto czyta te forum ma już Was serdecznie dosyć. Pomyśleliście o tym? Jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia to po prostu zamilczcie, albo wejdźcie na forum o polskich celebrytach, tam znajdziecie osoby, które z chęcią wymienią się z Wami swoim "życiowym" doświadczeniem.