Naprawdę szkoda mi was.Na kolastynie zarabia mi się super od ponad roku.Daytrading i spadki.Jak ktoś chciał w nią lokować na lata to się chyba minął z powołaniem.Pozdrawiam i mam nadzieję że jak dojdzie do tych 2zł to będę jeszcze żył na tym świecie.Hahaha