Tutaj może być podobna pompa do tej niedawnej na Damfiku, po objęciu emisji.
Również trochę musiało odczekać, by potem zrobić wirówkę od wideł do wideł.
I tylko Ci co grzecznie wsiedli odpowiednio wcześnie jechali komfortowo, bonie musieli gonić uciekającego pociągu,
który na stacjach (handel pomiędzy widłami) stawał tylko na chwilkę, by ponownie zostać zawieszonym na kolejnym poziomie :-)))
Tak więc poddaję to pod zastanowienie się...